Ana Sayfa Hakkımızda İletişimÜrünlerimiz
Duyurular
Ürünlerimiz / Ürünlerimiz / Osb


Osb 1

Osb 2

Osb 3


Osb 4

Osb 5

Osb 6


Osb 7

Osb 8

Osb 9


Sayfalar : | 1 |
Resimlerin büyük hallerini görmek için üzerini tıklayınız..

Ürün Açıklaması

 

OSB, Amerika ve Kanada’da inşaat endüstrisinde yerini almıştır. Yüksek yük taşıma kabiliyeti, ortam koşullarına bağlı olarak, boyut ve şeklinde değişiklik olmaması ve temiz bitişlerin etkileyici görünümü OSB levhayı inşaat endüstrisinde ve dekoratif amaçlı kullanımlarda ideal bir ahşap malzeme yapmıştır.

OSB, 3 adet katmandan meydana gelir. Her bir katman birbirine dik olarak yerleştirilir. Bu teknoloji, kontrplak teknolojisinden alınmıştır ve 95 mm. uzunluğunda 0.65 mm. kalınlığında ahşap parçaları üst üste bindirilerek boyutlarındaki değişmezlik ve yüksek mekanik performans sağlanmıştır. Kurutma işleminde gereken özen gösterilerek ahşabın açık renkli olması sağlanmıştır. Az bir miktarda reçine katılarak yüksek basınç ve yüksek sıcaklık altında preslenerek sıkışma sağlanmıştır.

 

OSB, ağaç gibi işlenebilir, kesilebilir, çivilenebilir, delinebilir. Köşelere yakın yerlerden çivileme problem yaratmaz. OSB’de iç katmanlarda budaklanma, kırılma ve kesiklikler olmaz. OSB nemli ortamlar için idealdir. Geleneksel inşaat malzemelerinin karşısında iyi bir alternatiftir. OSB, tüm teknik üstünlükleriyle ev yapımında daha ucuz ve modern malzeme kullanılması şansını yaratmıştır. Artık mertek araları 1,25 cm.‘ye çıkabilir veya daha ince mertekler kullanılabilir.

Ankara Osb , Ucuz Osb , Yerli Osb , İthal Osb , Kaliteli Osb , Ekonomik Osb , Osb Fiyatı , Osb Fiyatları , Siteler Osb , Sfc Osb , Westbord Osb , Osb 2 , Osb 3

 

 

< < Plywood : Önceki ÜrünSonraki Ürün : Kontraplak > >

Vitrin Ürünlerimiz
 
Plywood Kenar - Yüzey Boyası  
 

 
Lambri  
 

 
Tomruk  
 

 
Mdf  
 

 
Sunta  
 

 
Kontraplak  
 

 
Tuğla Kama sı  
 

 
Osb  
 

 
Plywood  
 

 
Kereste  
 

 
Küpeşte  
 

Ziyaretçi Sayısı
Şu An Sitede: 1
Bugün : 27
Dün : 29
Bu Ay : 832
2013 © mesveretormanurunleri.com - Yonca Sistem ile hazırlanmıştır.
83343 Tekil Ziyaretçi

Kullanıcı Adı Şifre